Kontakt

ARC-Verktygsmekano i Motala

Benny Johansson

Benny Johansson

Managing Director
+46 708 174816
benny.johansson@arc-verktygsmekano.se

Torbjörn Levin

Torbjörn Levin

Verkstadschef
+46 141 58054
torbjorn.levin@arc-verktygsmekano.se

arne-carlberg

Arne Carlberg

Service- & Supportchef
+46 705 731030
arne.carlberg@arc-verktygsmekano.se

ARC Moulds Technology UK

David Petts

David Petts

Technical & Sales Director
+44 7703 350033
david.petts@arcmoulds.com

ARC Werkzeugtechnik Germany

Hans Jannö

Hans Jannö

Managing Director
+49 711 75876947
h.jannoe@arc-werkzeugtechnik.de

ARC Tooling Technology Shenzhen

Peter Cordes

Peter Cordes

Managing Director, Shenzhen & Hong Kong
+86 755 26852231
peter.cordes@arctooling.com.cn

Julian Wesch

Julian Wesch

Project Manager
+86 755 26853256
julian.wesch@arctooling.com.cn

Maggie Huang

Maggie Huang

HR Director
+86 755 26024310
maggie.huang@arctooling.com.cn

Tracy Song

Tracy Song

Finance Manager
+86 755 26801291
tracy@arctooling.com.cn

Henry Zhao

Henry Zhao

Order / Sales administration
+86 134 10212262
henry@arctooling.com.cn

ARC Tooling Technology Hong Kong

Peter Cordes

Peter Cordes

Managing Director, Shenzhen & Hong Kong
+86 755 26852231
peter.cordes@arctooling.com.cn

Tracy Song

Tracy Song

Finance Manager
+86 755 26801291
tracy@arctooling.com.cn

Vill du att vi kontaktar dig?

Om ni har frågor vänligen fyll i formuläret nedan och ge oss en kort beskrivning över vad ni behöver, så kontaktar vi er inom 24 timmar.

Företagsnamn

Ditt namn*

E-postadress*

Telefonnummer*

Annual unit volume estimate

Projektbeskrivning